Konsultacje


KONSULTACJE DLA RODZICÓW

w r. szk. 2016/2017 (raz w miesiącu – pierwszy tydzień miesiąca) – I semestr

Lp.
Nazwisko i Imię
Dzień tygodnia
Godziny
Sala
1. Bigoszewski Maciej czwartek 15.30-16.15 sala gim.
2. Bogucka Magdalena wtorek 11.40-12.25 p. nauczycielski
3. Chwalik Katarzyna poniedziałek 9.45-10.30 p. nauczycielski
4. Dubis Anna poniedziałek 12.30-13.15 p. nauczycielski
5. Dyc Katarzyna piątek 11.40-12.25 p. nauczycielski
6. Dyc Robert poniedziałek 11.30-12.25 sala gim.
7. Dziel Anna wtorek 9.45-10.30 p. nauczycielski
8. Elantkowski Piotr środa 12.25-13.30 sala gim.
9. Fiederowicz Katarzyna poniedziałek 10.45-11.30 p. nauczycielski
10. Galantowicz Ewa poniedziałek 8.00-8.45 p. nauczycielski
11. Galas Anna wtorek 9.00-10.00 biblioteka
12. Guziołek Artur poniedziałek 11.30-12.25 sala gim.
13. Hęś Karolina wtorek 11.40-12.25 p. nauczycielski
14. Jeliński Dawid p. nauczycielski
15. Kabzińska Bożena poniedziałek 11.40-12.25 p. nauczycielski
16. Kocjan Janusz środa 10.45-11.30 p. nauczycielski
17. Konieczna Katarzyna środa 14.35-15.20 p. wicedyrektora
18. Konowalska Marta piątek 11.40-12.25 sala gim.
19. Konowalski Tomasz wtorek 12.45-13.30 sala gim.
20. Kowal Donata czwartek 8.50-9.35 p. nauczycielski
21. Kowalska Justyna piątek 10.45-11.30 p. nauczycielski
22. Labrenc Marta wtorek 10.30-11.30 p. nauczycielski
23. Lutomska Lucyna środa 9.45-10.30 p. nauczycielski
24. Lechert Iwona czwartek 15.00-16.00 g. psychologa
25. Mańkowska Izabela piątek 10.45-11.30 p. nauczycielski
26. Marcjan Anna czwartek 10.45-11.30 p. nauczycielski
27. Mielcarek Sylwia czwartek 12.45-13.30 p. nauczycielski
28. Mikołajczak-Pankowska Mirosława czwartek 15.30-16.15 p. nauczycielski
29. Milak Grażyna poniedziałek 10.50-11.30 p. nauczycielski
30. Mirosław Grzegorz środa 10.45-11.30 p. nauczycielski
31. Paśka Katarzyna czwartek 8.50-9.35 p. nauczycielski
32. Pawlak Justyna poniedziałek 8.50-9.35 p. nauczycielski
33. Pazdan Maria poniedziałek 8.15-9.00 świetlica
34. Pietrzycka Daria poniedziałek 9.45-10.30 p. nauczycielski
35. Pluta Monika poniedziałek 10.45-11.30 sala gim.
36. Potocka Karolina środa 11.40-12.35 p. nauczycielski
37. Rochowiak Karolina wtorek 11.40-12.25 p. nauczycielski
38. Rączka Agnieszka wtorek 14.35-15.20 p. nauczycielski
39. Roszak Anna wtorek 11.40-12.25 p. nauczycielski
40. Skrzypczak Agnieszka poniedziałek 9.45-10.30 p. nauczycielski
41. Sołtysiak Elżbieta środa 15.00-16.00 g. pedagoga
42. Stefańska Małgorzata piątek 11.40-12.25 p. nauczycielski
43. Straube Daria środa 11.40-12.25 p. nauczycielski
44. Szymczak Agnieszka wtorek 10.00-11.00 biblioteka
45. Trojanowska Agnieszka piątek 10.45-11.30 p. nauczycielski
46. Warchoł Hanna wtorek 10.45-11.30 p. nauczycielski
47. Winkowska Ewa wtorek 9.45-10.30 p. nauczycielski
48. Wityk Magdalena środa 10.45-11.30 p. nauczycielski
49. Zielińska Beata poniedziałek 9.45-10.30 p. nauczycielski