PODRĘCZNIKI – KLASA I – ROK SZKOLNY 2016/2017

Uczniowie klas I w roku szkolnym 2016/2017 mają zapewniony dostęp do bezpłatnych podręczników.
Zakupić należy tylko podręcznik do religii.
Religia – „Szukam Was” 1 – Wydawnictwo WAM, Księża Jezuici, Kraków 2011 r. seria: Odsłonić twarz Chrystusa ( do nabycia w księgarni Archidiecezjalnej).

PODRĘCZNIKI – KLASA II – ROK SZKOLNY 2016/2017

Uczniowie klas II w roku szkolnym 2016/2017 mają zapewniony dostęp do bezpłatnych podręczników.
Zakupić należy tylko podręcznik do religii.
Religia – „Jestem z Wami” – A.W.Kubik, Wyd. WAM

PODRĘCZNIKI – KLASA III – ROK SZKOLNY 2016/2017

1. Język niemiecki – podręcznik „KOMPASS 3 neu” + ćwiczenia „KOMPASS 3 neu ” , wyd. PWN- E.Reymont,A.Sibiga, M.Jezierska-Wiejak.
  2. KOSS – podręcznik z ćwiczeniami – część II, wersja podstawowa, wyd. CIVITAS- Warszawa 2009 – A. Pacewicz i T. Merta ( książka zielona).
  3. Historia – „Śladami przeszłości”-cz. 3 wyd. Nowa Era.
  4. „Świat fizyki”cz. 2 i 3- B. Sagnowska – wyd. ZAMKOR Kraków – kl. 3 b,c,d,f.
    „Fizyka ” – cz. III i cz. IV z serii Fizyka z plusem, Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe – Horodecki – klasa 3 a,e – wyd. 2011,2012,2013,2014 r.
  5. Biologia – „Plus Życia” kl. III- wyd. Nowa Era
  6. Język angielski – “ NEW Exam Challenges 3 – D. Mower, H. Harris, A. Sikorzyńska wyd. Pearson , podręcznik + ćwiczenia. Podręcznik uzupełniający Repetytorium Gimnazjalne wyd. Pearson .
  7. Religia – “Chodźmy razem” kl. III wyd. WAM, Kraków-2013
  8. Matematyka 3 „Matematyka z plusem” – Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe, M. Dobrowolska – wyd. 2011, 2012,2013,2014 r.
  9. Geografia – „Planeta Nowa” – podręcznik do geografii 3 + ćwiczenia 3, wyd. Nowa Era
  10. Język polski – “Słowa na czasie” – podręcznik do kształcenia literackiego i kulturowego, wyd. Nowa Era – M. Chmiel, W. Herman, Z. Pomirska, P. Doroszewski
    „Słowa na czasie” podręcznik do kształcenia językowego z ćwiczeniami, wyd. Nowa Era – W. Herman
  11. Chemia – Kulawik, Litwin – wyd. Nowa Era – cz. 3
  12. Wychowanie do życia w rodzinie – „ Wędrując ku dorosłości” – zeszyt ćwiczeń- wyd. Rubikon.( z ubiegłego roku).
  13. Edukacja dla bezpieczeństwa – „Żyje i działam bezpiecznie” – podręcznik z ćwiczeniami – J. Słoma, G. Zając – wyd. Nowa Era
  14. Język hiszpański – kl. 3 f i g- „Compañeros” II- F. Castro, I. Rodero, C. Sardinero wyd. SGEL