Zajęcia pozalekcyjne

 WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
w r. szk. 2016/2017

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do prowadzącego zajęcia.

LP. NAZWISKO I IMIĘ RODZAJ ZAJĘĆ TERMIN MIEJSCE
1. Bigoszewski Maciej Badminton, tenis czwartek
1530 – 1700
2. Bogucka Magdalena Zajęcia dodatkowe z języka niemieckiego poniedziałek
850
3. Chwalik Katarzyna Przygotowanie do egzaminu dla kl. III
Zajęcia wyrównawcze
piątek
800
s. 30
4. Dubis Anna Koło polonistyczne

Warsztaty dziennikarskie

poniedziałek
1340 – 1415
wtorek
1430 – 1515
s. 26
5. Dyc Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z matematyki
6. Dyc Robert
7. Dziel Anna Koło miłośników historii czwartek
1440
8. Elantkowski Piotr Zajęcia z pływania środa
1530 – 1615
9. Fiederowicz Katarzyna Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego.
Koło turystyczne
środa
1440
s. 18
10. Galantowicz Ewa Koło informatyczne
11. Galas Anna Zajęcia logopedyczne
Doskonalenie czytania
Koło filmowe
12. Guziołek Artur Piłka siatkowa środa
1520– 1700
13. Hęś Karolina Przygotowanie do egzaminu

Zajęcia z j. angielskiego dla chętnych

poniedziałek
1520– 1615
wtorek
1505– 1550
14. Jeliński Dawid Zajęcia techniczne – konsultacje
15. Kabzińska Bożena Konsultacje z matematyki dla kl. 3b

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. 1

wtorek
1440– 1525
piątek
800– 845
16. Kocjan Janusz Kółko gitarowe środa
1530
17. Konowalska Marta Piłka siatkowa środa
1520– 1700
18. Konowalski Tomasz Piłka koszykowa wtorek
1530– 1700
19. Kowal Donata Konsultacje geograficzne środa
1400
piątek
1245
s. 27
20. Kowalska Justyna Kółko chemiczne

Konsultacje chemiczne

czwartek
1330
wtorek
1530
s. 13
21. Labrenc Marta Koło teatralne wtorek
22. Lutomska Lucyna Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego poniedziałek
1045– 1130
1330– 1415
23. Lechert Iwona
24. Mańkowska Izabela Zajęcia z pływania
25. Marcjan Anna Koło religijne poniedziałek
1500– 1630
s. 4
26. Mielcarek Sylwia Koło turystyczne
Zajęcia dodatkowe z historii
poniedziałek
1330– 1415
27. Mikołajczak-Pankowska Mirosława Zajęcia dodatkowe z chemii czwartek
1530 – 1615
28. Milak Grażyna Konsultacje matematyczno – fizyczne
Zajęcia wyrównawcze z matematyki
poniedziałek
1430– 1515
1530– 1615 (2g)
piątek
1350– 1425
29. Mirosław Grzegorz Kółko historyczne

Zajęcia wyrównawcze

czwartek
1530– 1615
wtorek
1440 – 1525
30. Paśka Katarzyna  Zajęcia z matematyki  środa
1330 – 1415
piątek
1330 – 1415
31. Pawlak Justyna Zajęcia wyrównawcze z biologii poniedziałek
1440– 1525
s. 10
32. Pazdan Maria świetlica
33. Pietrzycka Daria Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Zajęcia wyrównawcze

czwartek
1440– 1525
środa
1350– 1435
34. Pluta Monika Zajęcia z pływania
35. Potocka Karolina Język włoski
Zajęcia wyrównawcze
Klub HOMOSUMA
czwartek
1440– 1525
piątek
800– 845
36. Rączka Agnieszka Zajęcia wyrównawcze j. angielski wtorek
1350– 1425
s. 2
37. Rochowiak Karolina Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego

Język francuski

poniedziałek
1245– 1330
piątek
1440– 1525
s.22
38. Roszak Anna Zajęcia wyrównawcze z matematyki (kl. 3d) piątek
1435– 1525
s.25
39. Skrzypczak Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z matematyki piątek
850– 935
1245– 1330
40. Sołtysiak Elżbieta Zajęcia integracyjne dla kl. I
41. Stefańska Małgorzata Koło historyczne środa
1440
poniedziałek
1440
42. Straube Daria Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego

czwartek
1525– 1615
środa
1525– 1615
43. Szymczak Agnieszka Koło biblioteczne czwartek
44. Trojanowska Agnieszka Koło taneczne
45. Warchoł Hanna Koło teatralne piątek
1350– 1525
46. Winkowska Ewa PCK, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, zajęcia dodatkowe z biologii wtorek
1600– 1800
1435– 1520
47. Wityk Magdalena Zajęcia wyrównawcze

Przygotowanie do egzaminu kl. III

piątek
1330– 1415
wtorek
1435– 1520
48. Zielińska Beata Szkolne koło Caritas poniedziałek
1430– 1625