Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017

Kolejny rok szkolny dobiegł końca, kolejny raz usłyszeliśmy ostatni dzwonek.  Był to rok obfitujący w wiele wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych i sportowych. Sukcesy naszych uczniów wpiszą się w kolejną kartę naszej historii. Ci najwybitniejsi zastali wyróżnieni, a to najważniejsze wyróżnienie otrzymała Jagoda Pijanowska, która uzyskała tytuł Prymusa Gimnazjum nr 1!  Pożegnaliśmy trzecioklasistów, którzy ostatni raz przekoczyli próg naszej szkoły. Otrzymaliśmy świadectwa i w końcu możemy odetchnać z  ulgą:) Była radość, były łzy wzruszenia i smutku, bo wielu z nas już nie spotka się w tym gronie… Dziękujemy wszystkim za ten rok: Dyrekcji, Nauczycielom,  wszystkim Pracownikom, Uczniom, Rodzicom. Życzymy dużo uśmiechu i udanych wakacji:))

« 1 z 2 »