Gala Talentów w Dniu Patrona

W piątek 26 maja 2017 r. nasza szkoła świętowała Dzień Patrona. W czasie uroczystej gali mieliśmy okazję być świadkami finałowego etapu konkursu wiedzy o Patronie, przygotowanego przez pana Grzegorza Mirosława. Czterej uczniowie z klas pierwszych rywalizowali o miano zwycięzcy. Zmagania wygrał Kacper Julkowski z klasy 1b. Z rąk pana Dyrektora otrzymał okolicznościowy puchar. Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy.

Podczas uroczystości zaprezentowano osiągnięcia 23 najbardziej zasłużonych uczniów gimnazjum. Ostatecznie ogłoszono, kto zyskał największe uznanie komisji konkursowej. Tytuły przyznano tym razem następującym osobom:

• Marcelowi Sobeckiemu (3a) – NAUKOWIEC ROKU
  • Zuzannie Chełek (2d) – HUMANISTKA ROKU
  • Alicji Libert (3c) – ARTYSTKA ROKU
  • Mikołajowi Kiełpińskiemu (3f)- SPORTOWIEC ROKU
  • Jagodzie Pijanowskiej (3a) – SUPERTALENT ROKU

Galę poprowadzili: Jagoda Pijanowska i Marcel Sobecki. Podczas występów artystycznych zaprezentowali się : Jakub Sufleta (2a), Zuzanna Chełek (2d)             oraz Alicja Libert (3c). Całość wyreżyserowała pani Katarzyna Fiederowicz.

Wszystkim nominowanym uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów