Nauczyciele

NAUCZYCIELE

Maciej Bigoszewski – wychowanie fizyczne
Magdalena Bogucka – język niemiecki
Katarzyna Chwalik – język angielski
Anna Dubis – język polski
Anna Dziel – wiedza o społeczeństwie
Katarzyna Dyc – matematyka
Robert Dyc – wychowanie fizyczne
Piotr Elantkowski – wychowanie fizyczne
Katarzyna Fiederowicz – język polski
Ewa Galantowicz – informatyka
Artur Guziołek – wychowanie fizyczne
Karolina Hęś – język angielski
Dawid Jeliński – zajęcia techniczne
Bożena Kabzińska – matematyka
Janusz Kocjan – zaj. artystyczne, muzyka, plastyka
Katarzyna Konieczna – zaj. techniczne, informatyka
Marta Konowalska – wychowanie fizyczne
Tomasz Konowalski – wychowanie fizyczne
Donata Kowal – geografia
Justyna Kowalska – chemia
Marta Labrenc – język angielski, język polski
Lucyna Lutomska – język angielski
Izabela Mańkowska – wychowanie fizyczne
Anna Marcjan – religia
Sylwia Mielcarek – historia
Mirosława Mikołajczak-Pankowska – chemia
Grażyna Milak – fizyka, matematyka
Grzegorz Mirosław – historia
Katarzyna Paśka – matematyka
Justyna Pawlak – biologia
Daria Pietrzycka – język hiszpański
Monika Pluta – wychowanie fizyczne
Karolina Potocka – język polski
Agnieszka Rączka – język angielski
Karolina Rochowiak – język polski
Anna Roszak – fizyka, matematyka
Agnieszka Skrzypczak – matematyka
Małgorzata Stefańska – historia
Daria Straube – język angielski
Agnieszka Trojanowska – w-f, edukacja dla bezpieczeństwa
Hanna Warchoł – język polski
Ewa Winkowska – biologia
Magdalena Wityk – język niemiecki
Beata Zielińska – religia

WYCHOWAWCY

I a – Tomasz Konowalski
I b- Justyna Kowalska
I c – Ewa Galantowicz
I d – Bożena Kabzińska
I e – Marta Labrenc
I f – Hanna Warchoł
I g – Agnieszka Trojanowska
I h – Anna Dubis

II a – Izabela Mańkowska
II b – Katarzyna Konieczna
II c – Małgorzata Stefańska
II d – Magdalena Bogucka
II e – Magdalena Wityk
II f – Karolina Hęś
II g – Daria Straube

III a – Grażyna Milak
III b – Katarzyna Fiederowicz
III c – Sylwia Mielcarek
III d – Marta Konowalska
III e – Ewa Winkowska
III f – Katarzyna Dyc